Školní výlet 2.A a 3. třídy

Všechno to začalo krásným počasím, které jsme si po propršených dnech tolik přáli. Nejprve jsme navštívili "Perníkové království", kterým nás prováděl pan vypravěč. Seznámil nás s výkladem pohádky "O perníkové chaloupce", ovšem trochu jinak:) Věděli jste třeba, že ježibaba je vlastně hodná paní pernikářka, kterou děti oloupily? Dále jsme si měli možnost u ježibaby prohlédnout a snažit se udržet létající koště- toto se poštěstilo jen několika málo opravdu silným Jeníčkům a Mařenkám.:) Pokračovali jsme perníkovou chaloupkou dále, viděli  jsme, jak se dříve vyráběli a zdobili perníčky, navštívili jsme peklo i nebe,..... Náš výlet pokračoval na Kunětickou horu- kde jsme nahlédli do hradní studny, prohlédli si nádvoří hradu a cestou jsme mohli pozorovat zvířátka, která tu ve výbězích chovají. Po poledni jsme se vydali na poslední a dětmi nejočekávanější zastávku našeho výletu a tím bylo trampolínové centrum pod Kunětickou horou. Děti se zde vydováděly a unavily natolik, že nám nejeden výletník při zpáteční cestě do Nasavrk v autobuse usnul.

Foto zde.