Společně růst

Workshop Žij (s) angličtinou

V únoru se 5. třída zúčastnila workshopu Žij (s) angličtinou.
Workshop Žij (s) angličtinou

 Lektorky z jazykové školy Zebra si připravily pestrý program, jehož cílem bylo motivovat žáky ke studiu cizího jazyka, zejména angličtiny. Žáci si uvědomili, k čemu budou cizí jazyky potřebovat a kde se bez nich neobejdou. Velmi zajímavou zkušeností bylo popovídat si s rodilými mluvčími přes Skype nebo zkusit přeložit svoje krásné české jméno a příjmení. 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II