Distanční výuka - souhrnné informace, kalendář online konzultací

Jakým způsobem pracujeme a učíme se se žáky v době koronavirové? Zde naleznete souhrnné info:
Distanční výuka - souhrnné informace, kalendář online konzultací

1) Každý pátek kolem 8 hodiny obdrží žáci / zákonní zástupci souhrnné informace o výuce v dalším týdnu e-mailem od třídních učitelů.

2) Hlavním nástrojem vzdělávání a komunikace s žáky je pro naši školu platforma G suit (gmail, hangout, ...), žáci naší školy mají založen pod doménou zsnasavrky svůj účet ve tvaru jmenoprijmeni@zsnasavrky.cz.

3) Dále nabízíme žákům online konzultace v tzv. konzultačních oknech. V době konzultačního okna bude daný pedagog k dispozici online u PC - na chatu/videochatu (Hangouts). Samozřejmě můžete nadále komunikovat i přes gmail kdykoliv, ale není v silách učitelů odpovídat na ně okamžitě. Proto jsme chtěli nabídnou žákům onlinové konzultace, kdy budou mít jistotu, že učitel sedí u PC a může se jim plně věnovat. Kalendář ZDE. Online hodiny budou ukončeny v pátek 12. 6. 2020. Poslední informace pro rodiče a žáky odejdou v pátek19.6.2020.

4) Postupně aktivujeme učebny na platformě google. Učitelé zakládají učebny, do kterých zvou žáky přes g-mail - zde návod pro žáky na vstup do učebny

Děkujeme rodičům za spolupráci a trpělivost, zejména u mladších žáků. A věříme, že to společně zvládneme!

Budete-li mít dotazy, případně technické problémy, kontaktujte zást. řed. (pavliko@zsnasavrky.cz, 606144166).