Fotosoutěž

2. ročník školní fotosoutěže. Od 4. do 18. 5. probíhá hlasování.
Fotosoutěž

Pravidla hlasování:

V pondělí 4. 5. přišla všem žákům a ped.pracovníkům do školní g-mailové schránky pozvánka na fotografickou výstavu s možností hlasování. Hlasovat může každý pouze jednou (ze školního g-mailového účtu). Hlasuje se ve 3 samostatných kategoriích - Mosty, Voda a Příroda ve městě. Každý může vybrat 3 nejlepší fotografie v každé kategorii. U fotografií není záměrně uveden autor, aby to neovlivnilo vaše hlasování. Hlasovat můžete do pátku 15. 5. 2020, do 15:00 hod. V pondělí 18. 5. bude otevřena veřejná online výstava, kde budou zveřejněni autoři fotografií a vítězové jednotlivých kategorií (odkaz bude umístěn v aktualitách na školním webu). Na výstavu fotografií a předání ocenění v jednotlivých kategoriích se můžete těšit v září.