Organizace výuky od 4.1.2021

V pondělí 4.1.2021 nastoupí do školy k prezenční výuce pouze žáci 1. a 2. ročníku. III. - IX. třída bude vzdělávána distančně.
Organizace výuky od 4.1.2021

V pondělí 4.1.2021 proběhnou distančně pouze třídnické hodiny. Třídnická online hodina pro žáky III. - V. třídy proběhne od 9:00 hod. Pro žáky VI. - IX. třídy od 10:00 hod. Rozvrh online hodin a podklady k distančnímu vzdělávání na týden od 4.1. do 8.1.2021 bude třídními učiteli zaslán v pondělí 4.1.2021 v 19:00 hod.

Prezenční výuka pro žáky I.A, I.B a II. třídy bude probíhat stejně, jako tomu bylo před vánočními prázdninami. Milí žáci, ráno si vás vyzvednou v šatně vaše paní učitelky, vy budete mít roušky na ústech po celé vyučování, do odpolední družiny budete mít novou, čistou roušku. Rozvrh hodin zůstává stejný jako před přerušením prezenční výuky. Po výuce bude pro přihlášené žáky následovat oběd a školní družina.