Společně růst

Přihlášky a odhlášky

Aktuální informace - ŠJ v období distanční výuky

Provoz školních jídelen není zakázán, musí se řídit pravidly pro provozování stravovacích služeb. Všichni strávníci jsou po dobu distančního vzdělávání automaticky odhlášeni. Individuální zájem si prosím musíte vyřešit sami vlastním přihlášením. Přihlašování je možné den předem do 8 hod. na následující den na telefonním čísle 725 834 351.

V případě malého počtu strávníků (méně než 20) nelze obědy vařit.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášky ke stravování – čipy

Při prvním přihlášení ke stravování si musí každý strávník zakoupit za poplatek bezkontaktní žeton, který platí po celou dobu stravování ve školní jídelně. Při ztrátě čipu si strávník musí zakoupit nový čip.

Na každý nový školní rok se musí strávník znovu přihlásit. Každý strávník obdrží na začátku školního roku přihlášku ke stravování.

Příjem přihlášek a odhlášek

Příjem přihlášek a odhlášek je možný telefonicky na čísle 725 834 351  do 7:00 hod. daného dne, přes internet do 14:00 hod. předchozího dne.

Odhlášky se zadávají od - do, po uplynutí této doby jsou obědy automaticky přihlášeny podle zadané objednávky na přihlášce. Ukončení stravování ihned nahlásit v kanceláři ŠJ.

NEMOC je nutné odhlásit, dítě v době nemoci nemá nárok na oběd dle Zák.č.76/395/91 paragraf 32. Pouze první den je možné neodhlášený oběd odebrat do jídlonosiče.

PRÁZDNINY  jsou trvale odhlášeny pro všechny strávníky.

PŘI  SPOLEČNÝCH  ŠKOLNÍCH AKCÍCH zodpovídají za včasné odhlášení všem účastníkům třídní učitelé, případně vedoucí jednotlivých akcí.

Výběr jídel

Vzhledem k opatřením platným od 1.9.2020 připravujeme pouze jeden druh teplého jídla.

Přihlášky a odhlášky přes internet

Každému strávníkovi je přiděleno uživatelské jméno a heslo, pomocí kterého má přístup na internet.

www.strava.cz - přihlášení uživatele – výběr zařízení  7285 – odeslat – (uživatele a heslo vyplníme přesně jak bylo přiděleno) – odeslat - nápověda je vlevo – vybereme – objednávka stravy – objeví se jídelní lístky, kde si můžeme provést objednávku stravy nebo odhlášky – odeslat

loader Načítám...
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova