Rodičovské schůzky

Rodičovské schůzky ve formátu triád (žák - rodič - třídní učitel) proběhnou online od 19.4. do 27.4.2021.
Rodičovské schůzky

V pátek 16.4.2021 zašlou třídní učitelé rodičům e-mail s informacemi a registrační tabulkou. Prosíme rodiče, aby se na schůzky zaregistrovali do pondělí 19.4.2021 (zapsáním svého jména u vybraného času do sdílené tabulky). Pokud budete chtít termín změnit, kontaktujte e-mailem třídního učitele. Na schůzku se prosím připravte spolu s Vaším dítětem cca 5 minut před zaregistrovaným časem. Žák má na schůzku připraven vyplněný dotazník a žákovský deník/žákovskou knížku. Připojíte se přes školní účet Vašeho dítěte a odkaz ve třídní Google učebně. Pokud nebudete po přihlášení ihned vpuštěni do online schůzky, vyčkejte, až vám přístup povolí třídní učitel. K připojení doporučujeme PC nebo NTB s prohlížečem Google Chrome. Nutností je funkční mikrofon a budeme rádi, pokud si zapnete i web kameru. Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na setkání.