Společně růst

Den s EU

Dne 27. 11. 2019 na naši školu přijela lektorka z Ekocentra Pardubice, aby zajímavou formou předala některým žákům informace o EU.
Den s EU

Nejprve besedovala s osmáky na téma Vánoce v zemích EU. Seznámila je s původem Vánoc a rozmanitostmi vánočních oslav, tradic, pokrmů a kuriozit napříč Evropou. Žáci 9. třídy pak besedovali na téma Jsme v EU, buďme v obraze. Cílem tohoto setkání bylo podrobněji seznámit se základními informacemi a aktuálním děním v EU, přínosy členství ČR v EU a postupným rozšiřováním EU a eurozóny.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II