Distanční vzdělávání

Od středy 14.10.2020 přechází žáci na distanční vzdělávání. Dále naleznete pravidelně aktualizované informace.
Distanční vzdělávání

Podrobné informace k distančnímu vzdělávání na naší ZŠ viz Nařízení ředitelky ZŠ č.j. 209/20/ZŠ Na.

Poprvé v pátek 16. 10. 2020 v 8:00 hod. třídní učitelé zadali práci na další týden (19. 10. 2020 – 23. 10. 2020) formou dopisů na školní g-maily žáků, kde byl také vložen rozvrh synchronní výuky na daný týden.

Zadání na týden od 2. 11. do 6. 11. 2020 (včetně rozvrhu synchronních hodin) přijde žákům na školní g-mail v pátek 30. 10. 2020 v 8:00 hod. Stejný postup bude i v dalších týdnech, po celou dobu distančního vzdělávání.

Synchronní výuka bude probíhat přes platformu G-suite (Google učebnu a Google meet). Pro připojení je nutné přihlásit se pod svým G-suit účtem (jmenoprijmeni@zsnasavrky.cz) do konkrétní Google učebny a kliknout na Odkaz na Meet https://meet.goo.......... nebo na ikonu  v barevném záhlaví učebny. Se staršími žáky jsme takto už pracovali, 1. – 3. ročníky budou řešit paní učitelky individuálně.

Připomínáme, že distanční vzdělávání je dle školského zákona povinné a při onemocnění dítěte je nutné ho vždy omluvit třídnímu učiteli (sms, e-mail). Pro hodnocení jsou důležité konečné výstupy práce žáka.Většina výstupů za daný týden se odevzdává do google učeben do pátečních 15:00 hod.

Videonávody na práci v google učebně z pohledu žáka ZDE. nebo ZDE (nejen pohledem žáka). Další videonávody k G-suit (zejména k učebnám) vytvořené EDUteamem - info jak odevzdávat úkoly apod. - ZDE.

Budete-li mít dotazy, případně technické problémy, kontaktujte zást. řed. (pavliko@zsnasavrky.cz, 606 144 166).

Děkujeme rodičům za spolupráci a trpělivost, zejména u mladších žáků. Při jakémkoliv problému se neváhejte obracet na vyučující, třídní učitele, nebo přímo na vedení školy.