Společně růst

Finále PREZENTIÁDY 2020 (soutěž prezentačních dovedností)

Po úspěšném online kole s prezentací na téma: ŠKOLA NEBO ŽIVOT ze dne 7. 4. 2020 a následném postupu mezi 30 nejlepších z celé ČR a SR se Matouš Pavlík a Josef Švadlenka z 8. třídy zúčastnili finále PREZENTIÁDY 2020.
Finále PREZENTIÁDY 2020 (soutěž prezentačních dovedností)

Finále se uskutečnilo prezenčně dne 17. 9. 2020 na Ekonomicko-správní fakultě MUNI v Brně. Zde náš tým ŠTĚSTÍČKA se svou prezentací na téma: ZA KAŽDOU CENU postoupil mezi 8 nejlepších týmů. Ještě ten den s další prezentací, kterou si museli za 1 hodinu připravit přímo v Brně, vybojovali nádherné 2. místo. Velmi gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. Foto z finále viz fotogalerie.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II