Společně růst

Fotosoutěž - vyhlášení vítězů

Vyhlášení oceněných fotografií fotografické soutěže, proběhlo letos na dvě etapy. První předání ocenění se uskutečnilo na konci června,kdy byla oceněna nejúspěšnější fotografka z 9. třídy a do školy chodila pouze část žáků.
Fotosoutěž - vyhlášení vítězů

Druhé předání drobných cen proběhlo 9. 9. 2020. Foto z předávání cen naleznete ve fotogalerii. Přehled soutěžních fotografií s výsledky naleznete ZDE. Výstava fotografií je také úmístěna v mezipatře školy. Již se těšíme na krásné fotografie ročníku 2020/21.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II