Společně růst

Návrat ostatních žáků do školy

Podle informací z MŠMT se v pondělí 30.11. 2020 vrátí do lavic žáci 1. stupně základních škol a deváťáci a na střídačku ostatní žáci 2. stupně základních škol.
Návrat ostatních žáků do školy

V naší škole tedy uvítáme v týdnu od 30. 11. do 4. 12. všechny žáky 1. – 5. ročníku a žáky VI., VII. a IX. třídy. Na distančním vzdělávání zůstanou pouze žáci VIII. třídy. Budou-li dále platit současná nařízení, tak v týdnu od 7. 12. do 11. 12. přijdou do školy žáci  1. – 5. ročníku a žáci  VIII. a IX. třídy. Další týden (14. - 18. 12.) potom žáci 1. – 5. ročníku a žáci VI., VII. a IX. třídy. A na dva dny před svátky: žáci  1. – 5. ročníku a žáci  VIII. a IX. třídy. 

Informace ŠJ:
Vedoucí školní jídelny oznamuje, že všichni žáci, mající výuku ve škole, zůstávají přihlášeni na oběd tak, jak si nahlásili v září. Pokud oběd nechcete, prosíme o včasné odhlášení – vždy nejpozději do 7:00 hod. daného dne na tel. čísle:  725 834 351.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II