Společně růst

Beseda se spisovatelkou

V pátek 18.11.2022 na naši školu zavítala současná česká spisovatelka ...
Beseda se spisovatelkou

... knih pro děti a mládež Michaela Fišarová. Besedovala s žáky všech tříd o svých knihách. Společně s ní přijel i Miroslav Reil, český herec, který besedy doprovodil předčítáním a zároveň dramatizací ukázek z kapitol jednotlivých titulů. Děti zapojoval aktivně do děje, děti měly v rámci vystoupení možnost zhlédnout krátké dramatizace a zároveň se dozvěděly zajímavosti ze zákulisí přípravy tisku knížek.

Foto z akce ve fotogalerii - ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II