Společně růst

Cooperův běh 23

Tradiční podzimní běh na 12 minut.
Cooperův běh 23

Ve středu 11.10. 2023 jsme se společně s běžci a běžkyněmi naší školy na 8. ročníku Cooperova běhu. Za krásného počasí se snažilo 34 žáků 1. a 2. stupně uběhnout za 12 minut co nejdelší vzdálenost. Všichni zabojovali sami se sebou i se soupeři, dosáhli na výborné výsledky. Vyhlášení s předáváním diplomů a drobných cen pro všechny se uskutečnilo ve středu 18.10. Všem patří pochvala za účast. Gratulujeme vítězům! Foto ZDE. 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II