Společně růst

Čtením k poznání

Naše škola se zapojila do výzvy 56 OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

Cílem projektu je zavedení Čtenářské dílny do vzdělávacího oboru Český jazyk a literatura jako jednoho z prostředků ke zvýšení zájmu o čtenářství a zlepšení čtenářské gramotnosti a zvýšení odborných kompetencí pedagogů pro realizaci Čtenářských dílen ve výuce.

Schválená výše podpory pro naši školu je 227 024,- Kč.

Finanční prostředky škola využije zejména na nákup knih v tištěné podobě a dále na nákup pomůcek nezbytných pro realizaci projektu, např.: elektronické čtečky knih, odbornou literaturu pro pedagogy vztahující se k problematice čtenářství a čtenářské gramotnosti, čtenářských dílen. Dále bude z projektu zajištěna odborná příprava pedagogů na výuku formou čtenářských dílen.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II