Zavedení elektronické žákovské knížky

Výsledky dotazníku a další informace k školnímu informačnímu systému.
Zavedení elektronické žákovské knížky

Vážení rodiče, děkujeme za zapojení do ankety k elektronické žákovské knížce.

Do šetření se zapojili zákonní zástupci 106 žáků naší ZŠ = 52,2 % žáků 1. - 8. ročníku.

Výsledek:

79,3 % SOUHLASÍ

20,7 % NESOUHLASÍ

Ještě jednou děkujeme za vaše názory.  Vážíme si jich a bereme je v úvahu při procesu zavádění elektronické žákovské knížky.

V září 2022 proběhnou následující kroky:

1. Zavedení elektronické žákovské knížky pro 4. – 9. ročník ZŠ. Po přechodné období (minimálně pro příští rok) bude doplněna o papírovou verzi žákovského deníku. Žáci si budou do něj zaznamenávat hodnocení, sebehodnocení, případně další potřebné údaje. V 1. – 3. ročníku zůstane papírová verze žákovského deníku.
  2. Každý zákonný zástupce obdrží osobní přístup do školního informačního systému (součástí systému je elektronická žákovská knížka). Přes online přístup bude mít možnost vidět aktuální rozvrh žáka, hodnocení žáka a bude z aplikace zasílat online omluvenky případně další zprávy určené třídnímu učiteli. Přístup do systému je možný z jakéhokoliv el. zařízení (PC, mobil, tablet) po nainstalování aplikace.
  3. Své přístupové údaje budou mít samozřejmě také všichni žáci školy.
  4. Proběhne podrobné seznámení se školním informačním systémem (naše škola používá systém ŠkolaOnline). Forma seznámení bude upřesněna na začátku školního roku.

S přáním krásných letních dní

Renata Odvárková a Ondřej Pavlík, vedení ZŠ