Společně růst

Dotkněme se budoucnosti

Další vzdělávání pedagogů se specializací na zvýšení kompetencí při integraci informačních a komunikačních technologií do výuky s využitím mobilních technologií.

ZŠ Nasavrky se zapojila jako partnerská škola do realizace projektu „Dotkněme se budoucnosti“ v rámci operačního programu „Vzdělávání pro konkurenceschopnost“. Příjemcem projektu je společnost T-E-V Pardubice s.r.o., Pardubice, na kterou je navázáno 38 partnerských škol. Je zcela financován z evropského sociálního fondu bez spoluúčasti školy a jejího zřizovatele – Města Nasavrky. Podrobné informace o projektu viz http://budoucnost.tev.cz/. Schválená výše podpory pro naši školu je 256 480,- Kč. Cílem projektu je další vzdělávání pedagogických pracovníků partnerských škol v oblasti ICT kompetencí – např.: efektivní využívání mobilních dotykových zařízení při přípravě na výuku i při výuce samotné, schopnost nalezení, tvorby a využití nových výukových obsahů, včetně jejich sdílení, navázání spolupráce mezi oborovými skupinami a mezi partnerskými školami apod. Důležitou součástí projektu je nákup dotykových zařízení pro vyučující a zřízení pozice projektového koordinátora na škole.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II