Společně růst

Florbalový turnaj, Hlinsko

V pondělí ráno jsme vyrazili do Hlinska na florbalový turnaj. Celkem nás bylo 23 dětí, paní učitelka a paní asistentka. Po příjezdu jsme se převlékli a začali se rozcvičovat.
Florbalový turnaj, Hlinsko

Po zahájení a seznámením se s pravidly začaly zápasy. Soutěžily mezi sebou mladší týmy 4. – 5. tř. a starší týmy 6. – 8. tř.. Mladší žáci bojovali s velikým úsilím, ale bohužel skončili na čtvrtém místě. Starší žáci s velikým nasazením vyhráli první místo ve své kategorii, ale také celkové první místo po zápasu s výhercem mladších žáků. Všichni byli velmi nadšeni a hrdě jsme odjížděli se zlatým pohárem v ruce.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II