Společně růst

Florbalový turnaj, Slatiňany

Na základě naší přihlášky do florbalového Poháru ČEPS CUP základních škol pro 1. stupeň ZŠ ...
Florbalový turnaj, Slatiňany

... jsme 25. 11. 2022 odjeli na okresní florbalový turnaj do Slatiňan. Zde jsme dosáhli 2 výher, 1 remízy a 2 proher. Na naše malé florbalisty jsme opravdu pyšní neboť soutěžili s žáky z městských škol (ZŠ Dr. Peška z Chrudimi, ZŠ Heřmanův Městec, Smetanka Hlinsko, ZŠ Chrast,  ZŠ Slatiňany). Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a trenérkám za dobře odvedenou práci se svými svěřenci.

Foto ve fotogalerii. ZDE

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II