Společně růst

Knihy do školy

Naše škola se zapojila do projektu organizovaného Klubem mladých čtenářů Albatros. Jedná se o projekt s názvem Giving Books Week.
Knihy do školy

Na základě nominací dostala jedna škola z každého kraje poukázku v hodnotě 10 000 Kč na nákup knih z produkce Albatros Media. O vítězných školách rozhodl počet nominací i zdůvodnění toho, proč by knihy měla dostat zrovna ta konkrétní škola. Odůvodnění, proč by měla vyhrát naše škola vytvořila p. uč. Pánková, kterou podpořili nominacemi učitelé, žáci i rodiče naší školy. Jsme velice pyšní, že za pardubický kraj vyhrála právě Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim. Tituly knih si vybrali žáci 1. - 5. tříd naší školy dle svých zájmů a přání. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II