Konzultace pro rodiče

Vážení rodiče, v týdnu od 22. 4. do 25. 4. 2024 Vás zveme do školy na setkání s učiteli Vašich žáků. Tentokrát jsme se rozhodli pro formu konzultací, abyste měli možnost navštívit kromě třídních učitelů i ostatní pedagogy.
Konzultace pro rodiče

Na konzultace u jednotlivých pedagogů se budete moci zaregistrovat v čase, který Vám bude vyhovovat.
Každý učitel zveřejní ve středu 10.4.2024 dopoledne na dveřích svého kabinetu časový rozpis konzultací. Vaše dítě Vám předá informaci (telefonát, fotografie, ústně odpoledne doma), Vy si vyberete čas a Vaše dítě Vás zapíše do příslušné kolonky (na vybraný den a ve vybraný čas) k danému učiteli.

Na 1. stupni si konzultace koordinují třídní učitelé, postupujte prosím podle jejich pokynů.

Zároveň Vás zvu do ředitelny, kde s Vámi ráda prodiskutuji témata týkající se vzdělávání a dalšího rozvoje školy.

Těšíme se na setkání a na podněty, které mohou přispívat ke zkvalitňování dalšího vzdělávání Vašeho dítěte.

S přátelským pozdravem
Mgr. Bc. Renata Odvárková