Kytičkový den, akt. 23.5.

Ve středu 15. května proběhla veřejná sbírka ve prospěch Ligy proti rakovině Praha "Český den proti rakovině".
Kytičkový den, akt. 23.5.

Do sbírky se jako dobrovolníci zapojili i žáci 9. třídy naší školy. Tentokrát byla sbírka zaměřena na prevenci rakoviny prsu. V Nasavrkách a Ochozi se podařilo vybrat celkem 13 253,- korun.

Děkujeme všem dárcům i žákům za aktivní zapojení do celé akce.

Účelem je získání finančních prostředků na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologického výzkumu a vybavení onkologických pracovišť. Hlavní téma letošní sbírky je: Prevence rakoviny prsu. Na naší škole proběhne sbírka zakoupením kytičky za minimální cenu 20 Kč mezi žáky a zaměstnanci školy, pomáhat budou žáci 9. ročníku. Pokud chcete přispět, připravte svému dítěti přesný obnos. Při sbírce není možné dávat peníze nazpět. Koupit můžete i e-kytičku posláním DMS ve tvaru DMS KVET 30, DMS KVET 60, DMS 90 nebo DMS KVET 190 na číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč, 60 Kč, 90 Kč nebo 190 Kč. Pravidelná podpora DMS TRV KVET 30, DMS TRV KVET 60, DMS TRV KVET 90, DMS TRV 190. Více na www.darcovskasms.cz. Sbírku lze rovněž podpořit na sbírkový účet Českého dne proti rakovině 65 000 65 / 0300, a to do 30. 11. 2024. Podrobné informace ke sbírce ZDE.