Společně růst

Memoriál J.Štulíka

V úterý 11. 4. jsme se s 9 žáky nasavrcké školy zúčastnili již osmého ročníku přespolního běhu v Ležákách ...
Memoriál J.Štulíka

... Memoriál Josefa Šťulíka. Celkem se ve čtyřech kategoriích utkalo přes 400 žáků, žaček, dorostenců a dorostenek. I přes to, že nám počasí tentokrát příliš nepřálo, dokázali naši žáci předvést velmi dobré výkony. Lukáš Hron obsadil 7. místo a Martin Čížek 13. místo v kategorii starších žáků. Marušce Kombercové se podařilo probojovat na skvělé 10. místo mezi staršími žačkami. Všem borců a borkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Foto z akce ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II