Společně růst

Memoriál J. Štulíka

Účast naší školy na 7. ročníku přespolního běhu v Ležákách.
Memoriál J. Štulíka

Již po 7. jsme se letos zúčastnili přespolního běhu "Memoriál Josefa Šťulíka" v Lězákách. Letos ovšem v netradičním zářijovém termínu. Na 6 běžců a 2 běžkyně naší školy čekal opět  ostrý výběh do Včelákova, zpestřený letos překonáváním rozvodněného potoku. Všem našim závodníkům se podařilo doběhnout do cíle. Na výsledkovou listinu se můžete podívat ZDE. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II