Společně růst

Městské slavnosti 23

Život v komunitě a aktivní zapojení do ní - jedno z témat, kterému se věnujeme v rámci našeho školního života.
Městské slavnosti 23

Jsme moc rádi, že svým aktivním zapojením v rámci městských slavností (23. září 2023) naši žáci předvedli, že se nejedná pouze o teorii. Žáci školy se zapojili nejen do městského průvodu a aktivit jednotlivých spolků Nasavrk, ale připravili si také vlastní program, ve kterém bezmála stovka dětí představila bohatou historii našeho města. Právem můžeme být na žáky naší školy pyšní. Foto z aktivit našich žáků v rámci slavností ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II