Společně růst

Mimořádné opatření - uzavření školy

Na základě Mimořádného opatření vlády z 10.3.2020 se od středy 11.3.2020 ruší výuka na škole. Opatření platí až do odvolání.
Mimořádné opatření - uzavření školy

Mimořádné opatření k dispozici zde. Zákonní zástupci žáků ve věku do 10 let mají možnost na škole požádát o tiskopis k ošetřovnému. Formulář si je možné vyzvednou osobně u ředitelka školy (mob. +420 725 834 348). Vyplněný tiskopis předávají pojištěnci svému zaměstnavateli. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Okresní správu sociálního zabezpečení v Chrudimi (kontakty: tel.: +420 469 605 410, fax: +420 469 605 405, e-mail: sona.pavlasova@cssz.cz, ID datové schránky: r22ac8j). Informace budou průběžně aktualizovány

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II