Společně růst

Mimořádné ředitelské volno

27. 1. a 28. 1. 2022 ředitelské volno
Mimořádné ředitelské volno

Ředitelka školy po dohodě se zřizovatelem a po konzultaci s KHS vyhlašuje pro žáky naší školy ve dnech 27. 1. a 28. 1. 2022 ředitelské volno z důvodu nedostatku personálu (karanténa nebo izolace u nadpoloviční většiny ped. pracovníků a velké části žáků I. stupně). Obědy ve ŠJ mají všichni žáci odhlášeny. Školní družina je také mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II