Společně růst

Mladý talent Pardubického kraje 2019

V letošním vyhlašování nejlepších žáků a studentů Pardubického kraje měla naše škola také svého favorita. Matouš Pavlík, žák VII. třídy, byl nominován v oboru sportovním.
Mladý talent Pardubického kraje 2019

Jeho největším úspěchem letošního roku je 3. místo v republikovém kole OVOV (odznaku všestrannosti olympijských vítězů, desetiboj). Matouš nominaci úspěšně proměnil a 9. 12. 2019 byl v sále Jana Kašpara v Pardubicích slavnostně oceněn spolu s dalšími 4 žáky ZŠ a 15 studenty SŠ a učňovských oborů. Matoušovi patří velká gratulace a díky za skvělou reprezentaci školy. Videoreportáž z akce viz: http://vzpravy.cz/porady/vychodoceske-zpravy/vychodoceske-zpravy-12-12-2019-18-00

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II