Společně růst

Návštěva Senátu ČR

8. června jsme s šesťáky navštívili Senát ČR.
Návštěva Senátu ČR

Lidská práva a poznávání naší republiky (od vzniku po současnost) - to byla hlavní témata, kterým se věnovali žáci VI. tříd v rámci hodin občanské výchovy. Výjezd do Prahy byl tedy logickým vyústěním těchto aktivit. Hlavním cílem byla návštěva Senátu ČR a debata se senátorkou Miluší Horskou, ale nemohli jsme minout ani památník Milady Horákové, Nicholase Wintona, Přažský hrad a další významná místa. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II