Společně růst

Noc s Andersenem, 1.4.2022

Akce se zúčastnily všechny třídy prvního stupně naší ZŠ. Letošní program byl věnován Josefu Ladovi (135 let od jeho narození).
Noc s Andersenem, 1.4.2022

Děti se seznámily s jeho tvorbou (básněmi, ilustracemi,.....) Žáci navštívili Městskou knihovnu Nasavrky, kde pro ně měla připravený program paní Závorková s "Josefem Ladou". Ve škole si v dílničkách vyráběli oblíbené postavy z autorových pohádek, o kterých si samostatně i společně četli. Na závěr přečetl dětem pohádku na dobrou noc pan starosta Mgr. Milan Chvojka. Foto z akce ve fotogalerii.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II