Společně růst

Okresní kolo OVOV

Letos jsme se opět vypravili koncem dubna do Hlinska na závody OVOV. ...
Okresní kolo OVOV

Tentokrát nás vyjel rekordní počet - 17 závodníků a závodnic a 4 pomocnice z řad žáků jako rozhodčí. Přes velmi chladné počasí a občasnou přeháňku, se nám podařilo vybojovat skvělé výsledky. Naše družstvo složené z Matěje Komberce, Martina Čížka, Daniela Michka, Marka Vondry, Veroniky Klenorové, Magdalény Myškové, Antonie Jeklové a Magdalény Žaludové skončilo na skvělém 3. místě z 11 škol chrudimského okresu. Dařilo se i jednotlivcům - 1. místo ve své kategorii obsadila Magdaléna Myšková a Martin Čížek, 2. místo Veronika Klenorová a Anna Tesáková a 3. místo Nela Školoudová. Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Postupujícím na prvním a druhém místě přejeme mnoho štěstí do dalšího kola, které proběhne v polovině května v Moravské Třebové. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II