Organizace výuky - rotační výuka

AKTUALIZOVÁNO 29.4. Vážení rodiče, milí žáci, od pondělí 3. 5. se v rotačním režimu vrací do školy žáci 1. i 2. stupně.
Organizace výuky - rotační výuka

V týdnu od 10. 5. do 14. 5. přijdou do školy žáci I. A, I. B, III., VI. a IX. třídy.

V týdnu od 3. 5. do 7. 5. přijdou do školy žáci  II. třídy, IV. A, IV. B, V., VII., VIII. třídy.

V týdnu od 26. 4. do 30. 4. přijdou do školy žáci I. A, I. B a III. třídy.

V týdnu od 19. 4. do 23. 4. přijdou do školy žáci  II. třídy, IV. A, IV. B a V. třídy.

V naší škole uvítáme v týdnu od 12. 4. do 16. 4. všechny žáky I. A, I. B a III. třídy.

Na distančním vzdělávání zůstanou všichni ostatní žáci.

Žáci, kteří budou na výuce ve škole, budou od 3.5. 1 x týdně testováni (1. stupeň) 2 x týdně testováni (2. stupeň) antigenními testy (v pondělí a ve čtvrtek), informace o testování viz jiná aktualita.

Pro přihlášené žáky bude v provozu také školní družina. Ranní družina nebude otevřena ve dnech testování. Informace budou průběžně aktualizovány, sledujte prosím web školy.

Vedoucí školní jídelny informuje:
Všichni žáci, mající výuku ve škole, zůstávají přihlášeni na oběd tak, jak si nahlásili v září. Pokud oběd nechcete, prosíme o včasné odhlášení – a to do 7:00 hod ráno.
Platby, které se Vám strhly z účtu na školní stravování v době, kdy se žáci nestravovali, budou vyúčtovány v měsíci, kdy se začne dítě stravovat (v případě žáků 9. tř. budou vráceny na účet). Došlo k tomu z důvodu předpokladu nástupu žáků do školy tak, jak informovala vláda. Všechny nejasnosti vysvětlí vedoucí stravování p. Kulhánková na tel. čísle 725 834 351.