Společně růst

OVOV - okresní kolo

29.4.2024 jsme se zúčastnili dalšího okresního kola OVOV v Hlinsku.
OVOV - okresní kolo

Celkem naši školu odjelo reprezentovat 19 sportovců. Za krásného slunečného počasí dokázalo naše družstvo "A" vybojovat nádherné 3. místo z celkem 17 škol a postupují tak do krajského kola v Moravské Třebové. Dařilo se i jednotlivcům v jednotlivých věkových kategoriích - Magdaléna Žaludová a Michal Trpkoš dokázali vybojovat skvělá druhá místa, Anička Tesáková 3. místo ve své věkové kategorii. Všem děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme k postupu! Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II