Společně růst

Prezentiáda - postup

Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech. Letos se pořádal již její dvanáctý ročník.
Prezentiáda - postup

Z naší školy se již po třetí soutěže zúčastnili Josef Švadlenka a Matouš Pavlík z 8. třídy.  Tentokrát si vybrali téma: AKCE A REAKCE. Na toto téma zpracovali perfektní prezentaci, kterou vtipně a s přehledem odprezentovali v jednom z online kol. Porota vybrala ze 100 týmů (nominovaných do 10 online kol) 30 nejlepších týmů z celé ČR a SR. Ty v zářijovém finále zabojují o titul vítěze PREZENTIÁDY 2021 mezi základními školami. Náš tým „ŠTĚSTÍČKA“ byl vybrán mezi těchto 30 nejlepších týmů z celé ČR a SR.  Budeme držet palce, ať se opět vyšvihnou na bednu (stejně jako v roce 2020).

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II