Společně růst

Přijímací řízení na SŠ, pravidla pro odevzdání zápisových lístků

Informace k novému zákonu o přijímacím řízení na střední školy pro školní rok 2020/2021.
Přijímací řízení na SŠ, pravidla pro odevzdání zápisových lístků

V souvislosti s řešením mimořádné situace vzniklé v důsledku přijímání krizových opatření Vládou České republiky, upravuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zákon o zvláštních pravidlech pro přijímání k některým druhům vzdělávání. Souhrn informací naleznete v sekci Dokumenty - ZDE. Znění zákona naleznete na stránkách MŠMT zde: http://www.msmt.cz/dokumenty-3/zakon-o-zvlastnichpravidlech-pro-prijimani-k-nekterym.  Pravidla pro odevzdávání zápisového lístku ve školním roce 2019/2020 naleznete - ZDE.  

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II