Projekt Vesmír

Tradiční víceoborový projekt v šesté třídě, zaměřený na poznávání vesmíru.
Projekt Vesmír

Ve čtvrtek 21.9. proběhl v šesté třídě mezipředmětový projekt Vesmír, jehož cílem byl úvod do učiva fyziky a zeměpisu. Jednotlivé skupiny žáků si mezi sebou rozlosovaly planety Sluneční soustavy. Během celého dopoledne potom vyhledávaly informace, vyráběly model dané planety a vytvářely informační plakát. Na rychlejší skupiny pak čekaly dobrovolné úkoly např. v podobě vesmírného obrázkového čtení v angličtině. Odpoledne si žáci odprezentovali své práce, současně proběhlo vzájemné hodnocení jednotlivých skupin a výsledkem týmové práce je krásný model Sluneční soustavy. Vyvrcholením celého projektu bylo představení práce mladším spolužákům ve 3. třídě, kde jsme sklidili velký potlesk a ten je pro nás všechny velkou odměnou. Foto ve fotogalerii - ZDE.