Společně růst

Projektové dopoledne na SPŠ

V pátek 2.6.2023 jsme vyjeli s našimi žáky na SPŠ v Chrudimi, ...
Projektové dopoledne na SPŠ

... která si pro nás připravila další zajímavé tvoření. V rámci tvořivého dopoledne se žáci seznámili s technikou gravírování. Navrhli si v programu RDWorks obrázek, který následně vytvořila laserová gravírka. Na památku jsme si odvezli originální puzzle z vlastní fotografie a další zajímavé hlavolamy. Akce se uskutečnila v rámci projektu IKAP II. Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II