Společně růst

Den Země

V pondělí 2. května 2022 proběhly na naší základní škole oslavy Dne Země, které se sice měly konat už o týden dříve, ale z důvodu nepřízně počasí byla akce odsunuta.
Den Země

V pondělí 25. dubna tedy proběhlo pouze divadelní představení s ekologickým námětem žáků 9. třídy. Pro své spolužáky zahráli pohádku o princezně, která se naučila správně třídit odpad. O týden později už proběhla celá akce, která spočívala především v úklidu a v péči o okolí základní školy. Některé třídy sbíraly spadané větve v městském parku, jiné se postaraly o poházené odpadky, další plely záhonky či zvelebovaly chodníky. Program měli žáci prvního stupně zpestřený i o hry a soutěže s ekologickou tématikou, které si pro ně připravili jejich větší spolužáci z osmé třídy. Přírodě prospěšná činnost byla doplněna ještě čištěním studánek, kterého se chopili žáci sedmé třídy, a mapováním černých skládek, na které se vypravili žáci šesté třídy. Celý den nám přálo počasí, a tak si všichni společné chvíle venku užili. Foto ZDE.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II