Společně růst

Projektový den - geoexkurse

Projektový den mimo školu proběhl v rámci Šablon III 23.5.2023.
Projektový den - geoexkurse

Zájemci ze 4. až 9. ročníku a dva pedagogové vyrazili v úterý 23.5. na geovědní exkursi po Geoparku Železné hory. Průvodcem nám byl RNDr. D.Smutek, ředitel Geoparku a lektor geověd. Společně jsme pronikli do problematiky těžby a zpracování vápence (Prachovice, Vápenný Podol). Nahlédli jsme do dávné historie Země - stopy, fosilie, ... (Deblov, Stolany). Ale také jsme navštívili a prozkoumali místo nejnovějších nálezů trilobitů - Palác u Heřmanova Městce. Den nabitý informacemi, zajímavostmi, ale i společnou prací a tvořivostí jsme zakončili v "hornické" Lukavici. Všem patří dík za vydařený projektový den! Foto ZDE. 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II