Společně růst

Psi ve škole

Dne 16. a 18. dubna navštívily žáky naší školy dva týmy z animaltherapy.
Psi ve škole

Dne 16. a 18. dubna navštívily žáky naší školy dva týmy z animaltherapy a to Jana s Girou a Katka s Charlesem a Edou. Žáci 1. – 5. třídy byli ze psů nadšeni. Mohli si psy nejen pohladit a pohrát si s nimi, ale vyzkoušeli si canisterapii, zahráli si na zvěrolékaře, viděli a vyzkoušeli si, jak probíhá výcvik psů. Foto z akce ZDE.

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II