Společně růst

Republikové finále OVOV

Absolvent naší školy Matouš Pavlík zakončil úspěšnou sezónu ve všestrannostní soutěži OVOV.
Republikové finále OVOV

Přes okresní a krajské kolo se probojoval až do republiky. 8. a 9. září 2022 se zúčastnil republikového kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně. Ve dvou dnech musel zvládnout deset sportovních disciplín (běh na 60m, skok do dálky, trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, shyby, kliky, leh-sedy, hod míčkem, běh na 1000m). Svým soupeřům nedal šanci a vedl od prvního dne. Druhý den svůj náskok jen navyšoval a z Brna veze mistrovský titul. Jeho celkový bodový zisk je rekordních 10296 bodů (hodnota tzv. diamantového odznaku OVOV)! Druhého v pořadí porazil výrazným rozdílem 950 bodů.  Gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy! Foto ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II