Společně růst

Slovíčka s WocaBee

Naše škola získala ve slosování „Velikonoční soutěže“ přístup do aplikace WocaBee zdarma.
Slovíčka s WocaBee

Naše škola získala ve slosování „Velikonoční soutěže“ přístup do aplikace WocaBee na 5 měsíců zdarma (v hodnotě 28.350,- Kč). Od 5. ročníku jsou založeny virtuální třídy, žáci mají možnost trénovat slovní zásobu v cizích jazycích. Aplikaci WocaBee používají stovky tisíc žáků v 9 zemích světa. Učitelé zadávají žákům balíčky slovíček, ti si je hravou formou splní, čímž se naučí i správnou výslovnost. Aplikace pracuje se žáky individuálně a automaticky jejich procvičování vyhodnocuje. Věříme, že aplikace podpoří růst žáků v oblasti jazyků.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II