Společně růst

Soutěž S-ROBOT, 1.12.2021

Velký úspěch našeho žáka v robotické soutěži na SPŠE Pardubice (1. místo v kategorii O nejrychlejší vozítko).
Soutěž S-ROBOT, 1.12.2021

Soutěže se účastnili žáci 8. a 9. tříd ZŠ napříč Pardubickým krajem. Za naši ZŠ soutěžil Lukáš Mísař (8.třída).
Zadání úkolu bylo sděleno až na místě. Žáci pomocí stavebnice LEGO Mindstorms zkonstruovali vozítko, které mělo urazit stanovenou dráhu se specifickými požadavky za co možná nejrychlejší dobu. Naprogramování vozítka v jazyku Scratch bylo součástí dobře zvládnutého úkolu. Nejúspěšnější soutěžní dvojice, tým Lukáše Mísaře (8.třída ZŠ Nasavrky) a Václava Brůny (ZŠ U Stadionu, Chrudim) byla oceněna věcným darem od vedení pořádající školy SPŠE v Pardubicích. Foto ze soutěže ZDE. Gratulujeme!

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II