Společně růst

Soutěž v poznávání přírodnin

Skvělý úspěch v regionálním kole "poznávačky" v České Třebové.
Soutěž v poznávání přírodnin

9.5.2022 proběhlo regionální kolo soutěže v poznávání přírodnin. Z naší školy postoupilo do tohoto kola 6 žáků z 2.stupně. A rozhodně neudělali ostudu! Přivezli dvě umístění na bedně. V kategorii 8.-9. v poznávání živočichů, minerálů a hornin se na 1.-2. děleném místě umístila Alžběta Hnízdilová, IX.tř.. V kategorii 8.-9. v poznávání rostlin, minerálů a hornin se na 3.místě umístil Matouš Pavlík, IX.tř.. Všem účastníkům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a umístěným gratulejeme ke skvělým výsledkům! Foto ve fotogalerii.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II