Společně růst

Tělocvik v době COVIDU - výzvy

Aktualizováno 29.3.2021. Žáci naší školy mají možnost zapojit se do pravidelně vypisovaných výzev. Zapojte se také - hýbejte se s námi!
Tělocvik v době COVIDU - výzvy

Zkuste si některou z výzev. TV1 - PRKNO: Vydržte, co nejdéle v pozici "prkna". TV2 - VĚŽ: Postav věž z rulí toaletního papíru (jen za pomoci nohou). TV3 - SIRKOVÁ: nasuň si víčko z krabičky od sirek na nos, zkus předat víčko jinému členu rodiny bez pomoci rukou, kolikrát se vám víčko podařilo předat, bez dotyku rukou, aniž by spadlo? TV4 - VÝLET DO OKOLÍ. TV5 - SNĚHOVÁ: postav co největší, nejlepší, nejnápaditější a nebo nějakou jinou stavbu ze sněhu (nebo třeba sněhuláka). TV6 - SCHODOVÁ - za 5 minut vyběhni, co nejvíce schodů. Jak se dařilo žákům (a učitelům) naší školy posuďte ZDE - TV1 a ZDE - TV2 a ZDE - TV4 a ZDE - TV5 a ZDE - TV6

Aktuální výzva:Velikonoční (turistická), trasa s QR kódy bude aktivní do pátku 9.4., 15:00. 

Jaro je tu, oteplilo se a pohyb na čerstvém vzduchu prospěje nám všem! Projdi si trasu okolím Nasavrk. Trasa měří: cca 7 km. S sebou si vezmi mobil s aplikací na čtení QR kódů. Na trase je 8 bodů, na kterých je umístěna cedulka s QR kódem (online mapa s body ZDE). Každý ze sedmi QR kódů skrývá 1 slovo. Pod QR kódem na 8. stanovišti se skrývá odkaz na odpovědní formulář. Slova dohromady tvoří větu (jarní pranostiku). Projdi trasu, sbírej QR kódy, ze slov slož smysluplnou větu a vyplň formulář ZDE Vyfoť se u jednoho z bodů a foto pošli na pavlikovaj@zsnasavrky.cz. Pokud se ti vše podaří, budeš zařazen do slosování! 3 vylosovaní účastníci této výzvy získají drobné ceny. Tak neváhej a udělej něco pro své zdraví (a navíc můžeš ještě vyhrát)! Cedulky s QR kódy neničte a nepřemisťujte! Pokud cedulku nebudeš moci najít, vyfoť se na místě, kde měla být a pošli foto - QR kód doplníme. Díky. 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II