Společně růst

Testování PISA 2022

Naše škola byla Českou školní inspekcí vybrána k účasti v mezinárodním šetření PISA 2022.
Testování PISA 2022

Mezinárodní šetření PISA 2022 zjišťuje úroveň matematické, čtenářské a přírodovědné gramotnosti. Na naší škole bude zaměřeno zejména na matematickou gramotnost. Testování proběhne ve středu 20.4.2022 a ve čtvrtek 21.4.2022, zúčastní se ho žáci narození v roce 2006. Žáci budou vyplňovat testy v elektronické podobě na školních počítačích v průběhu 1. – 5. hodiny.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II