Společně růst

Úspěch v soutěži Zelený ParDoubek

Každé dva roky vyhlašuje Pardubický kraj společně s Krajským koordinátorem ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty Ekocentrem Paleta soutěž pro školy Pardubického kraje s názvem Zelený ParDoubek. ...
Úspěch v soutěži Zelený ParDoubek

Na základě vyplněného soutěžního dotazníku porota zhodnotila, na jaké úrovni je environmentální výchova na naší škole a zařadila nás do nejlepšího 1. STUPNĚ – škola s mimořádně dobrou úrovní environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty žáků a pedagogů. Na tento úspěch jsme velice hrdí a budeme se snažit nastavenou vysokou úroveň této oblasti udržet. Prezentace našich eko aktivit ZDE a foto z našich eko aktivit za poslední 2 roky ZDE.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II