Společně růst

Vánoční florbalový turnaj

Během prosince probíhá ve škole tradiční florbalový turnaj trojic. Letos se zapojilo 6 týmů složených z žáků II. stupně.
Vánoční florbalový turnaj

V základních kolech (10. a 11. prosince) se ve dvou skupinách utkaly tyto týmy: Olympionici, G.S.I., Želváci, Drevokocůr bez dreva, Tetřevové a Trpaslíci. Do finálové skupiny nepostoupili pouze Želváci a Trpaslíci. Želváci obsadili 5. místo a Trpaslíci skončili na 6. místě. Díky všem účastníkům za férovou hru a bojovné srdce! Boje o medailové pozice proběhnou 17. 12. od 7:00 v tělocvičně školy. Foto ze základního kola naleznete ve fotogalerii.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II