Společně růst

Volba povolání v Pardubickém kraji

Projekt KHK Pardubického kraje.

Cílem projektu je výrazné posílení zájmu žáků základních a středních škol o technicky zaměřené obory při volbě dalšího studia a následně povolání, zvýšení jejich uplatnitelnosti na trhu práce a rozvoj jejich podnikatelských znalostí, schopností a dovedností. V rámci tohoto projektu mají žáci možnost zúčastnit se exkurzí do různých podniků, přičemž doprava na tyto exkurze jim je hrazena z projektu. Dalšími aktivitami projektu jsou např.: soutěž technické tvořivosti a literární soutěž.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II