Společně růst

Výlet na Švýcárnu, 28.11.2019

Žáci se účastnili vánoční výpravy do Švýcárny ve Slatiňanech. Již v autobusu byly děti velice natěšené. Po příchodu na místo se nejprve děti musely  nasvačit a poté si pohrát a vyřádit se na místním hřišti. Uvnitř jsme byli rozděleni na dvě skupiny. V přízemí si děti vše prohlédly, starší se musely u všeho vyfotit. V prvním patře ve zdejší herničce se děti velmi bavily, jezdily na koních, válely se v polštářích a jiné. Nakonec nás čekala dílnička, kde si  děti mohly samy nazdobit perníček, vytvořit magnetku nebo nakreslit obrázek. Byla tam paní, která velmi hezky dětem povídala o včeličkách. Zde si také mohly koupit různé výrobky k Vánocům a včelí produkty. Po skončení jsme udělali skupinové foto a hurá do školy na svíčkovou.
 
 
 
 

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
OP JAK
Erasmus +
Rodiče vítáni
Doučování
Jazyková škola Zebra
Markétina dopravní výchova
MAS Železnohorský region
SYPO
ZUŠ Slatiňany
DAS
APIV
Recyklohraní
Strategické řízení a plánování ve školách
Město Nasavrky
MŠMT
Ekoškola
Ovoce, zelenina a mléko do škol
Šablony III
Šablony II